WhatsApp Bilgi, Sipariş 0542 336 66 04
Sipariş Tel : 0216 336 66 11
Bize Sorun | Fırsatlarım | Hediye Çeklerim | Giriş Yap
https://www.loradavet.com/
Sepetinizde
ürün yok.
336 66 11
0216
 
Ödeme Seçenekleri

 

Ödeme Seçenekleri

Lora dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır.
Ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak, banka hesabımıza havale yaparak veya PTT ile ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adedini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adedine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.
Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. Ödemeyi Onayla butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.


Havale 

Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sora lütfen  Lora nın banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın.
Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.
Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Banka Havale Hesapları

İş Bankası   Altıyol şubesi Şube No:1077

TR45 0006 4000 0011 0770 7299 65

 

PTT Havale

PPT Havale hesap numarasını ve ismi bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın. PTT Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. PTT Havale  ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. PTT Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir. PTT hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir

 PTT Bank Sümeyye  Akkaya

 Western Union Havale

 Wesrern Union Havale için gönderilecek ismi bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın. Wesrern Union Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Wesrern Union  için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Wesrern Union Havale tercihini kullanarak sadece Döviz  havalesi yapılabilmektedir. Wesrern Union hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Western Union    Sümeyye Akkaya

Kuşdili Cad. Karadut Sok. No:29 Kadıköy/İSTANBUL

 

Bu Ürünü trendyol.com dan al Kargo ücreti ödeme Bu Ürünü hepsiburada.com daki Lora Davet mağazasından alabilirsiniz TIKLA mağazaya git Bu Ürünü n11.com daki Lora Davet mağazasından alabilirsiniz TIKLA mağazaya git Bu Ürünü ciceksepeti.com daki Lora Davet mağazasından alabilirsiniz TIKLA mağazaya git Bu Ürünü amazon.com daki Lora Davet mağazasından alabilirsiniz TIKLA mağazaya git